GIG.EE

Ostukorv

0,00 €

Ostukorvis pole tooteid.

14-päevane tagastusõigus

  1. KAUPADE TAGASTUS

1.1  Kui ostetud kaup mingil põhjusel ei sobi, on ostjal õigus ostu-müügi lepingu katkestamiseks 14 kalendripäeva jooksul, alates kauba kättesaamisest (VÕS §56 punktid 1 ja 2).

1.2  Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ning peab olema originaalpakendis: kui selgub, et kaup on kasutatud, juhindub GIG SERVICE OÜ mõistliku kasutuse põhimõttest – kui kauba sobimatuses veendumiseks tuli seda proovida, loetakse kaup mittekasutatuks; ostjal tuleb kauba originaalpakend avada ettevaatlikult, seda mitte rikkudes. Kui pakend on avamatu, siis ei pea tagastatav kaup olema originaalpakendis; kaubal peavad olema kõik tehasekleebised, kaasa arvatud seerianumber.

1.3  14-päevane ostust taganemise õigus ei kehti järgmiste kaupade puhul: kaubad, mis on valmistatud ostja isiklikke vajadusi või eritingimusi silmas pidades; audio-, videosalvestused ja tarkvara juhul, kui kasutaja on pakendi avanud või tarkvara aktiveerimise kood on tarnija poolt välja saadetud; ajalehed, ajakirjad ning muu perioodika.

1.4  Juhul, kui ostja soovib ostu-müügi lepingu katkestada, tuleb tal sellest 14 kalendripäeva jooksul, alates kauba kättesaamisest, teavitada sellest e-poodi GIG SERVICE OÜ aadressil info@gig.ee , lisades kirjale kauba ja pakendi foto. GIG SERVICE OÜ jätab endale õiguse vajadusel nõuda lisafotosid tagastatavast kaubast.

1.5  Ostja nõustub kandma kauba tagastamisel tekkivad postikulud suuruses kuni 10 EUR, välja arvatud juhul, kui tagastatav kaup ei vasta tellitule.

1.6  Lepingu katkestamisel tuleb ostetud kaup viivitamatult (mitte hiljem kui 30 kalendripäeva jooksul) tagastada.

1.7  Ostja nõustub võimalusega, et selle punkti kuritarvitamisel keeldub GIG SERVICE OÜ teda edaspidi teenindamast.

1.8  Juhul, kui ostja kasutab oma õigust katkestada ostu-müügi leping, jõustub pärast kauba tagastamist käesolevate tingimuste punkt 2.

 

 

  1. MAKSEVAHENDITE TAGASTAMINE 

 

GIG SERVICE OÜ pakub ostjale maksevahendite kasutuseks järgmisi võimalusi:

  • vahetus teise soovitud kaubaga koos tellimuse hinna ümberarvestusega;
  • tellimuse eest tasutud summa tagasimaksmine kliendi arveldusarvele. Tagasimaksmine toimub ainult ülekandega ja ainult sellele arvele, kust tellimuse eest tasuti. Tagasimaksmine toimub mitte hiljem kui 30 kalendripäeva jooksul pärast kliendi avalduse saamist;
  • Lepingust keeldumiseks on vajalik saata e-kiri aadressile info@gig.ee järgmise sisuga:

 

Käesolevaga taganen lepingust, mille esemeks on järgmine asi:

- kauba nimetus

- Tellimuse esitamise kuupäev
- kauba kättesaamise kuupäev
- tarbija nimi
- tarbija postiaadress
- kuupäev